Met trots stellen we u ons nieuwe project ‘Girls Football Academy‘ voor!

Zes Brusselse clubs zijn klaar om alle jonge meisjes die graag het voetbal willen leren kennen, te ontvangen.

Zes Brusselse clubs zijn klaar om alle jonge meisjes die graag het voetbal willen leren kennen, te ontvangen.

Onze partnerclubs

Ontdek hieronder de clubs die deelnemen, de planning van de ‘Girls Football Academy’-initiaties en alle nodige contactgegevens.

Schrijf je snel in!

 

RSD Jette

  • Elke woensdag van 15.30 tot 17.00.
  • Gemeentelijk stadion Jette
    Tentoonstellingslaan 257
    1090 Jette
  • Contact: Steven Meert – jette@gfa.brussels

Stade Everois Racing Club

  • Elke woensdag van 15.30 tot 16.30.
  • Sint-Vincentpark-complex
    Stroobantsstraat 75
    1140 Evere
  • Contact: Sébastien Lechien – evere@gfa.brussels

Crossing Schaerbeek

  • Elke woensdag van 15.15 tot 16.30.
  • Gemeentelijk stadion Schaarbeek
    Algemeen Stemrechtlaan
    1030 Schaerbeek
  • Contact: Pascal Renard – schaerbeek@gfa.brussels

FC Irlande Auderghem

  • Elke maandag van 17.30 tot 19.00.
  • Gemeentelijk stadion Auderghem
    Waverse Steenweg 1854
    1160 Auderghem
  • Contact:Thomas Otuszewski – auderghem@gfa.brussels

FC Fémina White Star Woluwe

  • Elke woensdag van 13/30 tot 15.00.
  • Fallonstadion
    Struykbekenweg 2
    1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
  • Contact: Audrey Demoustier – woluwe@gfa.brussels

Anderlecht SCB

  • Elke woensdag van 13.00 tot 14.00.
    Elke zondag van 17.00 tot 18.00.
  • Verdistadion
    Théo Lambertlaan 6
    1070 Anderlecht
  • Contact: Diego Van den Abbeel – anderlecht@gfa.brussels